Atak wilków, 1938
Kossak Jerzy (1886-1955)
ID: 4409
48 x 67,7 cm w świetle ramy
olej/dykta
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "Jerzy Kossak / 1938"
Datowanie
1938
Proweniencja