Akt kobiecy
Weingart Joachim (1895-1942)
ID: 7458
42,5 x 27 cm w św. p-p.
ołówek, kredka/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Weingart 25"
Datowanie
1925
Proweniencja
opisany p. g.: "18" [w kole]