Akt kobiecy

ID: 7458

Proweniencja

42,5 x 27 cm w św. p-p.

ołówek, kredka/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. d.: "Weingart 25"

Datowanie

1925

opisany p. g.: "18" [w kole]