Żywioły
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 5201
61,8 x 50,5 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"
Proweniencja
- ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)