Zapis

ID: 1477

34,3 x 49,5 cm w św. p-p.

akwarela, gwasz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: «Jan Tarasin 93»; sygn., dat. i opisany na odwrocie: «Jan Tarasin 93. / „Zapis”»

Datowanie

1993

Proweniencja: