Wzmocnienie rdzy, 1959
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 7337
54,5 x 65 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "A. LENICA / „WZMOCNIENIE" WARSZAWA / "RDZY" 1959 / 64 X 54"
Datowanie
1959
Proweniencja