Wzmocnienie rdzy, 1959

ID: 7337

Proweniencja

54,5 x 65 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "lenica"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "A. LENICA / „WZMOCNIENIE" WARSZAWA / "RDZY" 1959 / 64 X 54"

Datowanie

1959