Projekty przedsionka cerkwi w Krakowie, 1965

ID: 4645

Proweniencja

22,5 x 31,7 cm w św. p-p.

technika mieszana, olej?, akwarela/papier

Sygnatura

sygn. i dat. l. g.: "J. N. 1965" (ołówkiem)

Datowanie

1965

opisany na odwrocie ołówkiem: "35-36 projekty przedsionka cerkwi w Krakowie (niezrealizowane)?"