Projekty przedsionka cerkwi w Krakowie, 1965
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4645
22,5 x 31,7 cm w św. p-p.
technika mieszana, olej?, akwarela/papier
Sygnatura
sygn. i dat. l. g.: "J. N. 1965" (ołówkiem)
Datowanie
1965
Proweniencja
opisany na odwrocie ołówkiem: "35-36 projekty przedsionka cerkwi w Krakowie (niezrealizowane)?"