Wnętrze sakralne - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6414
32,5 x 24 cm
ołówek, akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "Jerzy Nowosielski" (ołówkiem)
Proweniencja
na odwrocie szkice (akwarelą, ołówkiem)