Wnętrze
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 3318
17,2 x 11,5 cm;
ołówek, kredka, akwarela/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
na odwrocie rysunki ołówkiem i kredką