Wizerunek Trójcy Świętej o trzech twarzach

ID: 7137

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

29 x 40 cm w św. p-p.

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. Nowosielski"

Stan zachowania: podłużne zagięcie papieru