Wiosna
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 1922
31 x 32 cm
olej/płótno
Sygnatura
sygn. p. d.: "Lenica"
na krośnie nalepka z oznaczeniem: "27."
Proweniencja
ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)