Wiosna

ID: 1922

Proweniencja

ze spuścizny po artyście; kolekcja prywatna, Warszawa (od 2000 r.)

31 x 32 cm

olej/płótno

Sygnatura

sygn. p. d.: "Lenica"

na krośnie nalepka z oznaczeniem: "27."