Uwięzione przedmioty I, 1991
Tarasin Jan (1926-2009)
ID: 5119
60 x 80 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jan Tarasin 91"; na odwrocie sygn., dat. i opisany: "JAN TARASIN 91 / "UWIĘZIONE PRZEDMIOTY I"
Datowanie
1991
na odwrocie nalepka aukcyjna
Proweniencja