Universum
Abakanowicz Magdalena (1930-2017)
ID: 663
29,6 x 41,6 cm
tusz chiński lawowany/papier
Sygnatura
sygn., dat. i opisany p. d.: "(UNIVERSUM) 2003 M Abakanowicz" (ołówkiem)
Datowanie
2003
na odwrocie nalepka z opisem: Abakanowicz Magdalena / „Universum 2003” / tusz chiński lawowany / 30 x 42