Tenisista

ID: 5187

Proweniencja

44,7 x 36 cm w św. p-p. (arkusz)

serigrafia barwna

Sygnatura

sygn. p. d. poniżej kompozycji: "Vasarely" (ołówkiem)

oznaczenie egzemplarza l. d. poniżej kompozycji: "F. V. 24/40" (ołówkiem)

- wklejka z napisem: "VICTOR VASARELY (1906-1997) / Tennisman / sérigraphie numérotée 24/40 / signie de l’artiste." (ołówkiem);

- pieczęć zakładu ramiarskiego