Tak – z cyklu: Epicentrum II

ID: 1910

80 x 80 cm

akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i opisany na odwrocie: "CYKL – EPICENTRUM II / DYPTYK – „TAK I NIE” TAK / JAREMI PICZ / AKRYL – PŁÓTNO / 80 X 80 cm. / OPOLE 04.2017 / J.Picz"

Datowanie

2017