Szkice konfesjonałów - praca dwustronna

ID: 4198

Proweniencja

30 x 20 cm

ołówek, długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

na odwrocie odręcznie napisany fragment listu z 1962 roku