Szkice elewacji soboru prawosławnego, 2. poł. lat 50.

ID: 6431

Proweniencja

16,5 x 23 cm

akwarela, długopis/papier

napis wzdłuż lewej krawędzi (częściowo czytelny, tuszem);

na odwrocie napisy (częściowo czytelne, tuszem, ołówkiem)

Stan zachowania: podłużne zagięcia papieru