Szkice do obrazów

ID: 6400

Proweniencja

29,5 x 20 cm

ołówek/papier (strona z czasopisma „Przegląd Artystyczny” Nr 3-4)

Sygnatura

sygn. p. d.: "J N."

na odwrocie reprodukcja obrazu Włodzimierza Zakrzewskiego „Towarzysz Bierut wśród robotników” oraz drobne szkice