Szkice cerkwi
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6746
24 x 26,5 cm
kredka/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. Nowosielski" (ołówkiem)
Stan zachowania: drobne zaplamienie papieru
Proweniencja