Szkice architektury sakralnej - praca dwustronna

ID: 4200

Proweniencja

23,5 x 17,5 cm

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

na odwrocie rysunki długopisem o tej samej tematyce