Szkice aranżacji wnętrza cerkwi prawosławnej w Orzeszkowie, 2 poł. lat 60.

ID: 6408

Proweniencja

21 x 20,5 cm

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (tuszem)

Datowanie

2 poł. lat 60.