Szkice aranżacji wnętrza cerkwi prawosławnej w Orzeszkowie, 2 poł. lat 60. XX w.
ID: 6408
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6408
21 x 20,5 cm
długopis/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (tuszem)
Datowanie
2 poł. lat 60. XX w.
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska