Pejzaż z cerkwią
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4190
13,5 x 19,5 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. l. d.: "J. N"
Proweniencja
na odwrocie rysunki i napisy