Szkic wystroju prezbiterium w kościele oo. Redemptorystów pw. św. Benona w Warszawie, ok. 1965

ID: 6750

Proweniencja

41,5 x 29,5 cm

kredka, akwarela/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

ok. 1965

Stan zachowania: drobne uszkodzenia / zagięcia papieru lewy i prawy górny róg