Szkic polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie i inne szkice architektoniczne, ok.1977

ID: 6764

Proweniencja

24,7 x 23 cm

Sygnatura

sygn. na odwrocie p. d.: "J. N."

Datowanie

ok.1977