Szkic polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie i inne szkice architektoniczne, ok.1977
ID: 6764
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6764
24,7 x 23 cm
Sygnatura
sygn. na odwrocie p. d.: "J. N."
Datowanie
ok.1977
Proweniencja