Szkic polichromii przedsionka cerkwi prawosławnej pw. Zaśnięcia NMP w Krakowie i inne szkice architektoniczne, ok. 1977
ID: 6764
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6764
25 x 23 cm
Sygnatura
sygn. na odwrocie p. d.: "J. N."
Datowanie
ok. 1977
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska