Szkic polichromii (Droga Krzyżowa) w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze i inne szkice architektoniczne, ok. 1956
ID: 6734
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6734
33,5 x 25,6 cm
technika mieszana, ołówek, akwarela, kredka/papier
Sygnatura
sygn. p. d. "J. N.;"
Datowanie
ok. 1956
Stan zachowania: niewielkie zagięcia papieru
Proweniencja
na odwrocie druk z opisem cyrylicą