Szkic polichromii (Droga Krzyżowa) w kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zbylitowskiej Górze i inne szkice architektoniczne, ok. 1956

ID: 6734

Proweniencja

33,5 x 25,6 cm

technika mieszana, ołówek, akwarela, kredka/papier

Sygnatura

sygn. p. d. "J. N.;"

Datowanie

ok. 1956

na odwrocie druk z opisem cyrylicą

Stan zachowania: niewielkie zagięcia papieru