Szkic kościoła pw. Ducha Świętego w Tychach, początek lat 80.
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6748
16 x 23 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "J.N."
Datowanie
początek lat 80.
Proweniencja
na odwrocie napis: "Łukasz Skąpski / ul. Śliczna 12/54, / Ugorek, M. Marchewczyka (?) / 4 p. pr (…) / czekać" (ołówkiem)
Czerni K., "Nowosielski na Śląsku. Sztuka sakralna", Muzeum Miejskie w Tychach, Szpalanka Lab, Tychy 2022.