Szkic kościoła pw. Ducha Świętego w Tychach, początek lat 80.

ID: 6748

Proweniencja

16 x 23 cm

Sygnatura

sygn. p. d.: "J.N."

Datowanie

początek lat 80.

na odwrocie napis: "Łukasz Skąpski /  ul. Śliczna 12/54, /  Ugorek, M. Marchewczyka (?) / 4 p. pr (…) / czekać" (ołówkiem)

Czerni K., "Nowosielski na Śląsku. Sztuka sakralna", Muzeum Miejskie w Tychach, Szpalanka Lab, Tychy 2022.