Szkic ikonostasu i aranżacji kaplicy św. Doroty przy kościele oo. Augustianów w Krakowie dla parafii greckokatolickiej, pocz. lat 70.

ID: 6736

Proweniencja

23 x 32,5 cm

ołówek, kredka/papier

Sygnatura

sygn. na odwrocie p. d.: "J. N."

Datowanie

pocz. lat 70.

napis p. d.: "Kraków"

Czerni K., "Nowosielski w Małopolsce. Sztuka sakralna", Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Kraków 2015.