Szkic ikonostasu i aranżacji kaplicy św. Doroty przy kościele oo. Augustianów w Krakowie dla parafii greckokatolickiej, pocz. lat 70.
ID: 6736
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6736
23 x 32,5 cm
ołówek, kredka/papier
Sygnatura
sygn. na odwrocie p. d.: "J. N."
Datowanie
pocz. lat 70.
Proweniencja
napis p. d.: "Kraków"
Czerni K., "Nowosielski w Małopolsce. Sztuka sakralna", Małopolska Fundacja Muzeum Sztuki Współczesnej, Kraków 2015.