Szkic ikonostasu dla cerkwi oo. Bazylianów w Warszawie, 2 poł. lat 70.

ID: 6406

Proweniencja

21 x 14,5 cm

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

2 poł. lat 70.