Szkic do obrazu Portret mężczyzny, 1951
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6443
ok. 60 x 50 cm
technika mieszana, tusz/papier
Sygnatura
sygn. i dat. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI 1951"
Datowanie
1951
Stan zachowania: liczne zagięcia papieru
Proweniencja