Szkic do obrazu Portret mężczyzny, 1951

ID: 6443

Proweniencja

ok. 60 x 50 cm

technika mieszana, tusz/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI 1951"

Datowanie

1951

Stan zachowania: liczne zagięcia papieru