Szkic cerkwi w Komańczy - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5318
30,6 x 21,3 cm w św. p-p.
długopis/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Czerni K., Nowosielski na Śląsku, Muzeum Miejskie w Tychach, Tychy 2022.
Proweniencja
na odwrocie szkice ołtarza