Szkic cerkwi w Komańczy - praca dwustronna

ID: 5318

Proweniencja

30,6 x 21,3 cm w św. p-p.

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Czerni K., Nowosielski na Śląsku, Muzeum Miejskie w Tychach, Tychy 2022.

na odwrocie szkice ołtarza