Archanioł - szkic prezbiterium - praca dwustronna

ID: 7155

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

ok. 33 x 11 cm

Sygnatura

sygn. l. d.: "J. N."

na odwrocie szkic prezbiterium