Św. Norbert - projekty malowideł ściennych - praca dwustronna

ID: 4663

Proweniencja

28,8 x 20,4 cm w św. p-p.

akwarela/papier

Sygnatura

sygn. wzdłuż prawej krawędzi: "J. NOWOSIELSKI" (ołówkiem); sygn. na odwrocie: "J. N." (ołówkiem)

na odwrocie rysunki (akwarela, ołówek)

Stan zachowania: zagięcia papieru