Święty Mikołaj, 1957

ID: 6425

Proweniencja

25 x 20,5 cm

tempera, tusz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. i dat. p. d.: "J. Nowosielski 57" (ołówkiem)

Datowanie

1957