Święty Jan Złotousty, biskup Konstantynopola, późne lata 40. XX w.
ID: 5829
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5829
36,8 x 26,4 cm w św. p-p.
Datowanie
późne lata 40. XX w.
Stan zachowania: zagięcia papieru, dosztukowany fragment podłoża. Praca po konserwacji.
Proweniencja
w kompozycji napisy cyrylicą