Święty Jan Chrzciciel

ID: 5827

Proweniencja

ok. 95 x 65,5 cm

ołówek/kalka techniczna

Sygnatura

sygn. u dołu: "J. NOWOSIELSKI"

Stan zachowania: zagięcia, uszkodzenia papieru. Praca po konserwacji.