Światło II, 1975
Lewandowska Danuta (1927-1977)
ID: 6869
50 x 45 cm (wymiar całkowity: 53 x 48 cm)
technika mieszana, akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "DANUTA / LEWANDOWSKA / WARSZAWA / TECH. MIESZANA / „ŚWIATŁO II” / 1975"
Datowanie
1975
Proweniencja
kolekcja prywatna, Częstochowa
na odwrocie oznaczenie na krośnie: "36/75" oraz nalepka z oznaczeniem: "PT 2 75 B"