Światło II, 1975

ID: 6869

Proweniencja

kolekcja prywatna, Częstochowa

50 x 45 cm (wymiar całkowity: 53 x 48 cm)

technika mieszana, akryl/płótno

Sygnatura

sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "DANUTA / LEWANDOWSKA / WARSZAWA / TECH. MIESZANA / „ŚWIATŁO II” / 1975"

Datowanie

1975

na odwrocie oznaczenie na krośnie: "36/75" oraz nalepka z oznaczeniem: "PT 2 75 B"