Scena erotyczna, 1991
Dobkowski Jan (1942-)
ID: 6511
41,5 x 61 cm w św. p-p.
Sygnatura
sygn. i dat. l. d.: "Jan Dobkowski 1991 r."
Datowanie
1991
Proweniencja