Sąd Piłata - projekt polichromii drogi krzyżowej do kościoła w Izabelinie, poł. lat 50. XX w.
ID: 7159
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 7159
15,5 x 20 cm
akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Datowanie
poł. lat 50. XX w.
Proweniencja
- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska
Literatura:
K. Czerni, "Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna," Kraków 2023.