Sąd Piłata - projekt polichromii drogi krzyżowej do kościoła w Izabelinie, poł. lat 50. XX w.

ID: 7159

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

15,5 x 20 cm

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

Datowanie

poł. lat 50. XX w.

Literatura:

K. Czerni, "Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna," Kraków 2023.