Rozczłonkowanie, 1970

ID: 5684

Proweniencja

kolekcja prywatna, Poznań

57,2 x 45,5 cm

olej, kolaż/płyta

Sygnatura

sygn. p. d.: "lenica"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "58 x 46 / ALenica / WARSZAWA / 1970 / ROZCZŁONKOWANIE"

Datowanie

1970

* droit de suite