Rozczłonkowanie, 1970
Lenica Alfred (1899-1977)
ID: 5684
57,2 x 45,5 cm
olej, kolaż/płyta
Sygnatura
sygn. p. d.: "lenica"; sygn., dat. i opisany na odwrocie: "58 x 46 / ALenica / WARSZAWA / 1970 / ROZCZŁONKOWANIE"
Datowanie
1970
Proweniencja
kolekcja prywatna, Poznań
* droit de suite