Quantinum MC
Picz Jaremi (1955-)
ID: 1548
100,5 x 100,5 cm
akryl/płótno
Sygnatura
sygn., dat. i opisany na odwrocie: "JAREMI PICZ / QUANTINUM MC / 100 x 100 / AKRYLIC / 2019 / Jaremi Picz"
Datowanie
2019