Projekty świątyni - praca dwustronna

ID: 6730

Proweniencja

14 x 21 cm

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

na odwrocie rysunek świątyni

Stan zachowania: na odwrocie widoczny fragment złożonego papieru