Projekty scenografii - praca dwustronna, lata 50., Łódź

ID: 6402

Proweniencja

32,5 x 23 cm

gwasz, akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. wzdłuż prawej krawędzi: "J. N."

na odwrocie szkic (ołówkiem)