Projekty scenografii - praca dwustronna, lata 50., Łódź
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6402
32,5 x 23 cm
gwasz, akwarela, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. wzdłuż prawej krawędzi: "J. N."
Proweniencja
na odwrocie szkic (ołówkiem)