Projekty sakralne - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6732
21 x 14,5 cm
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Stan zachowania: drobne zgięcia papieru
Proweniencja
- sygn.: "J. N."
- szkice