Projekty sakralne - praca dwustronna

ID: 6732

Proweniencja

21 x 14,5 cm

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

- sygn.: "J. N."
- szkice

Stan zachowania: drobne zgięcia papieru