Projekty budynków sakralnych - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 4740
22 x 31,3 cm w św. p-p.
długopis/papier
Sygnatura
sygn. l. d.: "J. N"
Proweniencja
na odwrocie szkice (długopisem i ołówkiem)