Projekty architektoniczne - praca dwustronna

ID: 6742

Proweniencja

14 x 20 cm

tusz/papier

Sygnatura

sygn. w kompozycji p. d.: "J. N."

na odwrocie szkic ołtarza

Stan zachowania: niewielkie zagięcia papieru