Projekt wnętrza świątyni

ID: 5330

Proweniencja

28,7 x 18,5 cm w św. p-p.

ołówek/papier (strona z magazynu Wydawnictwo „Przegląd Artystyczny” Nr 3-4)

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."

na odwrocie szkic (ołówkiem)