Projekt wnętrza świątyni
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5330
28,7 x 18,5 cm w św. p-p.
ołówek/papier (strona z magazynu Wydawnictwo „Przegląd Artystyczny” Nr 3-4)
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N."
Proweniencja
na odwrocie szkic (ołówkiem)