Projekt witraża ze scenami męki Chrystusa - praca dwustronna
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 5328
21,8 x 12,8 cm w św. p-p.
długopis/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)
Proweniencja
na odwrocie szkice różne