Projekt witraża ze scenami męki Chrystusa - praca dwustronna

ID: 5328

Proweniencja

21,8 x 12,8 cm w św. p-p.

długopis/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N." (ołówkiem)

na odwrocie szkice różne