Projekt witraża z wizerunkiem św. Piotra

ID: 6529

Proweniencja

- dar artysty; - kolekcja prywatna, Polska

65,5 x 20 cm w św. p-p.

akwarela, gwasz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J. N."