Projekt witraża do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie na Jelonkach, ok. 1971

ID: 6396

Proweniencja

32,5 x 11,5 cm

gwasz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: J. N. (ołówkiem)

Datowanie

ok. 1971

na odwrocie opisany: "JELONKI-WARSZAWA / WSTĘPNY SZKIC PROJEKTU witraża" (kredką)

Czerni K., Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna, Szpalanka Lab, Kraków 2023.