Projekt witraża do kościoła pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Warszawie na Jelonkach, ok. 1971
ID: 6396
Nowosielski Jerzy (1923-2011)
ID: 6396
32,5 x 11,5 cm
gwasz, ołówek/papier
Sygnatura
sygn. p. d.: J. N. (ołówkiem)
Datowanie
ok. 1971
Proweniencja
na odwrocie opisany: "JELONKI-WARSZAWA / WSTĘPNY SZKIC PROJEKTU witraża" (kredką)
Czerni K., Nowosielski w Warszawie i na Mazowszu. Sztuka sakralna, Szpalanka Lab, Kraków 2023.