Projekt szat liturgicznych - praca dwustronna

ID: 5288

Proweniencja

24 x 32 cm w św. p-p.

akwarela, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "JERZY NOWOSIELSKI"

- sygn. po lewej: "J. N.";

- barwny projekt szaty