ID: 4174

Proweniencja

19 x 26,5 cm w św. p-p.

gwasz, ołówek/papier

Sygnatura

sygn. p. d.: "J.N"

Jerzy Nowosielski, Galeria Starmach, Fundacja Nowosielskich, Kraków 2003.